fbpx

Вступ

Harrogate Spring – найперший преміальний та найшвидше зростаючий бренд британської бутильованої води. Компанія Harrogate Spring Water, що розташована у мальовничому курортному місті Йоркшир, Херогейт, пишається тим, що вона є найбільшою незалежною та найстарішою компанією з виробництва бутильованої води у Великобританії.

Спадщина

Перше мінеральне джерело було відкрито в 1571 році особистим лікарем королеви Єлизавети I. У 1740 році вода була вперше розлита а в пляшки, що зробило її першою британською бутильованою водою.

Вода Harrogate Spring, газована та негазована, славиться ідеально збалансованим вмістом мінералів та чистим освіжаючим смаком. Природний чистий смак та нейтральний РН забезпечує відсутність післясмаку. Газована вода Harrogate Spring, яка отримала нагороду «The Best Sparkling Water in the World”, має оптимальний рівень бікарбонатів і забезпечує ніжний смак; ідеально підходить для вживання самостійно або як супровід до їжі.

Вода, як ніхто інший

Найсучасніша технологія розливу Harrogate є однією з найбільш екологічно ефективних у світі та використовує найновіші досягнення в галузі контролю якості, щоб гарантувати найвищу якість.

Вода Harrogate, яка отримала визнання від споживачів у всьому світі, є офіційною водою Ascot Racecourse та Royal Ascot, що відображає британський стиль, спадщину та оригінальність.

Діапазон

Вода Harrogate, газована та негазована, представлена у склі та пластику, у різних розмірах, щоб відповідати вимогам роздрібної торгівлі, закладів харчування та спеціальним вимогам під час подорожі. Наші скляні та пластикові пляшки виробляються з більш ніж 50% переробленого вмісту, і бізнес прагне збільшити цю частку, так як, збільшення сталого розвитку та захист навколишнього середовища є частиною нашого зобов’язання.

З питань міжнародної торгівлі, будь ласка, зв’яжіться з нашою командою через нашу контактну форму (посилання на контактну форму).

PET

STILL

1.5L, 1L, 750ml, 500ml, 330ml, 250ml

STILL SPORTS CAP

750ml, 500ml, 330ml

STILL MULTIPACK

12 x 500ml, 6 x 1.5L

SPARKLING MULTIPACK

6 x 1L

Glass

STILL

330ml, 750ml

SPARKLING

330ml, 750ml

Bag in Box

STILL

10L